میهنا
در صورتی که درخواست عکس از بازیگر,فوتبالیست,خواننده و یا موضوع خاصی داشتید لطفا در بخش نظرات ذکر کنید.
چهارشنبه 25 خرداد‌ماه سال 1390 ساعت 12:47 ق.ظ

یه سری عکس جدید بسیار زیبا و دیدنی از مجسمه های موزه سن پطرزبورگ در تهران بزرگ 

 

برای دیدن عکس ها به ادامه مطلب مراجعه کنید برای دیدن عکس ها به ادامه مطلب مراجعه کنید برای دیدن عکس ها به ادامه مطلب مراجعه کنید 

 

برای مشاهده بقیه ی عکسها بر روی ادامه مطلب کلیک نمایید.

فرهنگسرای نیاوران سال 90 را با نمایشگاهی از مجسمه‌های مومی موزه‌ی سن‌پترزبورگ آغاز کرد

در این نمایشگاه که در گالری شماره‌ی 2 این فرهنگسرا برپاست، بیش از 30 پیکره از مشاهیر دنیا که از جنس موم هستند و بسیار زنده و واقعی به نظر می‌رسند، به‌نمایش در آمده‌اند.

این پیکره‌ها که برخی از آن‌ها برای نخستین‌بار در ایران به‌نمایش درمی‌آیند، از موزه سن‌پترزبورگ روسیه به فرهنگسرای نیاوران آورده شده‌اند. در میان این مجسمه‌ها، پیکره‌های هنرمندان، سیاستمداران و فوتبالیست‌های مشهور دنیا مانند لئوناردو داوینچی، چارلی چاپلین، ناپلئون بناپارت، وینستون چرچیل، آدولف هیتلر، دیوید بکهام، اولیور کان و ... دیده می‌شود.

تمام مجسمه‌ها از جنس موم طبیعی، سلیکون و لاتکس هستند و تعدادی از آن‌ها تصویر انسان‌هایی را با ظاهر عجیب، ولی واقعی که در سال‌های گذشته در کشورهای مختلف جهان زندگی می‌کردند، روایت می‌کنند.

این نمایشگاه برای نخستین‌بار در سال 1383 در فرهنگسرای نیاوران برگزار شد و به‌دلیل استقبال علاقه‌مندان برای دومین‌بار در همین مکان برپا شده است.

این نمایشگاه به‌مدت دوماه تا هفتم خردادماه 90 در نگارخانه‌ی شماره‌ی 2 فرهنگسرای نیاوران برپاست و علاقه‌مندان می‌توانند هر روز از ساعت 10 تا 19 و روزهای تعطیل 14 تا 19 از این آثار دیدن کنند.
مجسمه‌های مومی موزه سن ‌پطرزبورگ در تهرانمجسمه‌های مومی موزه سن ‌پطرزبورگ در تهرانمجسمه‌های مومی موزه سن ‌پطرزبورگ در تهران

مجسمه‌های مومی موزه سن ‌پطرزبورگ در تهران